Klientus vis dar aptarnaujate elektroniniu paštu?

„Zebracloud“ robotizuoti sprendimai nukreips visus jūsų komunikacijos kanalus į vieną daugiafunkcį įrankį, padedantį itin lengvai ir kokybiškai aptarnauti kiekvieną klientą. Bendroje įmonės komunikacijos dėžutėje, netrukdydami kolegų, matysite, ar visos užklausos yra atsakytos, ar vis dar tvarkomos. Galėsite nustatyti ir laikotarpį, kada pageidaujate gauti priminimus apie neatsakytas užklausas ar negautus kliento atsakymus. Daugiau jokių dingusių klientų užklausų, pasikartojančių atsakymų, laikui imlių kliento paieškų.

Gauti pasiūlymą

Efektyvi komunikacija su klientais

Stebėkite ir valdykite visas užklausas gautas iš internetinės svetainės, socialinių tinklų („Facebook“ ir „Instagram“), elektroninio pašto ir kitų komunikacijos kanalų toje pačioje vietoje. Pasikartojančioms žinutėms atsakyti susikurkite personalizuotus tekstų šablonus ir patikėkite juos siųsti automatizacijai. Priminimai apie artėjančius vizitus bus siunčiami SMS žinute jūsų nurodytu laiku. Po vizito, esant poreikiui, galėsite automatiškai siųsti anketas įvertinti paslaugų kokybę.

Gauti pasiūlymą

Telefonijos integracija

Atsiliepus į skambutį, telefonijos sprendimas atvers registruoto kliento kortelę. Matysite kliento kontaktinius duomenis, susirašinėjimo ir skambučių istoriją, pasirašytus dokumentus, suteiktas paslaugas ir kitą informaciją. Šie duomenys leis personalizuoti komunikaciją su klientu, gerinti aptarnavimo kokybę.

Integruosime Jūsų turimą telefonijos sprendimą arba pasiūlysime bendradarbiavimą su mūsų partneriu 3CX Phone System.

Gauti pasiūlymą

Sklandi komunikacija įmonės viduje

Susikurkite atsakingus asmenis skirtingoms žinučių valdymo grupėms, kad kiekvienas pasirūpintų jam priskirta užklausa. Pasidalykite vidiniais klientų poreikių komentarais su įmonės specialistais.

Gauti pasiūlymą

Patogus užklausų stebėjimas

Apibendrinta informacija apie gautų, neatsakytų ir aktyvių žinučių statusą leis akimirksniu įvertinti komunikacijos su klientais efektyvumą. Visada lengvai  pasiekiama veiklos istorija padės įvertinti kliento aptarnavimo kokybę bei matyti visą kliento kelionę įmonės viduje.

Gauti pasiūlymą

Skirtingų anketų kūrimas

Sukurkite klientų registracijos, paslaugos kokybės įvertinimo, apmokėjimo ar kitą anketą. Ją galėsite patalpinti internetinėje svetainėje ar siųsti klientui el. paštu. Visa kliento pateikta informacija bus matoma sistemoje. Priklausomai nuo anketos paskirties, galėsite atsakyti klientui el. paštu, išsiųsti automatizuotą žinutę, stebėti ir keisti anketos būseną.

Išbandyti kliento apklausą
Išbandyti registraciją į vizitą
Išbandyti apmokėjimo formą

Duomenų saugumas – mūsų prioritetas!

Sau ir partneriams taikome itin aukštus saugumo standartus. Siekiame pasitikėjimu paremto bendradarbiavimo, užtikrinančio Jūsų verslo saugumą.

Sužinoti daugiau