Atostogų prašymus vis dar pildote popieriuje?

Organizuokite vidinių įmonės dokumentų pildymą ir pasirašymą efektyviau su Zebracloud sistema. Užtikriname, kad ne tik sumažinsite popieriaus išlaidas, sutaupysite darbuotojų laiką, bet ir optimizuosite vidinius įmonės procesus.

Gauti pasiūlymą

Vidinis parašas

  • Vidinį parašą sudaro kelių skaitmenų unikalus kodas, kurį sistemoje susikuria darbuotojas. 
  • Tokius vidinius įmonės dokumentus kaip atostogų prašymai, mamadieniai ir tėvadieniai, vidinės tvarkos susipažinimai ir pan., galėsite pasirašyti susikurtu vidiniu sistemos parašu, kuris identifikuos darbuotoją.
  • Sistemoje, kai dokumentas bus pasirašytas, matysite pasikeitusią jo būseną bei galėsite gauti pranešimus el. paštu apie pasirašytą ar Jums priskirtą dokumentą.

Dokumentų rengimas

  • Parenkite įmonės viduje naudojamų dokumentų šablonus, prieinamus visiems darbuotojams. 
  • Dokumento kūrimo ir redagavimo įrankis leis lengvai sukurti Jūsų naudojamų dokumentų šablonus, kuriuose galėsite įterpti lenteles, paveikslus, nuorodas ir pasinaudoti kitais įprastais turinio redagavimo įrankiais. 
  • Įterpus kintančius turinio laukelius, pavyzdžiui, darbuotojo vardą ir pavardę, datą, padalinį ar kt., darbuotojui pildant dokumentą, laukeliuose matysis jo pasirinkta informacija. Toks pagal pildantį darbuotoją kintantis funkcionalumas leis patogiau dokumentais naudotis kitiems įmonės darbuotojams. 
  • Kiekvienam sistemoje sukurtam dokumento šablonui nurodomas dokumento pasirašančiųjų eiliškumas, parenkamas pasirašymo būdas bei atsakingi asmenys, tad pildant naują dokumentą, pasirašančiųjų eiliškumas bus iškart parinktas. Taip dokumento kūrėjas visada žinos, kas ir kokiu būdu pasirašys dokumentą.

Dokumentų archyvavimas

  • Visi įmonėje rengiami, pasirašomi ir užbaigti dokumentai saugomi sistemoje, todėl lengvai rasite ieškomą informaciją ir ją galėsite pasiekti iš bet kurios pasaulio vietos. 
  • Sistemoje lengvai galėsite keisti naudotojų leidimus, apribosiančius darbuotojų prieigą prie tam tikrų dokumentų. Visgi, kiekvienas matys savo rengiamus ar pasirašomus dokumentus vienoje aplinkoje.

Duomenų saugumas – mūsų prioritetas!

Sau ir partneriams taikome itin aukštus saugumo standartus. Siekiame pasitikėjimu paremto bendradarbiavimo, užtikrinančio Jūsų verslo saugumą.

Sužinoti daugiau